İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Özel Çözümler Sunuyoruz

Danışmanlık Hizmeti

Pixage'in digital signage hakkında danışmanlık hizmetleri, şirketinizin teknolojik dönüşümünü sürdürürken, verimliliğinizi artırıp sizi bir adım ileri taşıyacak doğru çözümleri size sunar. Alanında uzman kadrosuyla tüm teknolojik çözüm ve metodolojilerinizi inceleyerek işletmeniz için en uygun çözümleri, en hızlı şekilde hayata geçirmenize yardımcı olur.

Entegrasyon Hizmeti

KoçSistem tarafından geliştirilen digital signage yazılımı Pixage, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak esnek bir yapıda hazırlanmıştır. Kısa süre içinde farklı içerik kaynaklarına ve veri tabanlarına entegre olarak digital signage ekranlarınızdan aldığınız verimi maksimum seviyeye çıkarabilmek için en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Donanım Satış Hizmeti

Endüstriyel ve LED ekranlar, görüntü aktarma cihazları, oynatıcılar vb. dijital dönüşüm sürecinizde ihtiyacınız olan tüm donanım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Uzaktan Destek ve İzleme

Ürünü kullanırken yaşayabileceğiniz bütün sorunlarınız için deneyimli personelimizle desteğinize hazırız. Ayrıca uzaktan izleme hizmetimiz ile ekranlarınızda oluşabilecek herhangi bir problemi siz farkına varmadan tespit ederek çözüme ulaştırıyoruz.

Sistem ve Altyapı Kurulum

KoçSistem’in alanında uzman teknik destek ve saha ekipleriyle Türkiye ve yurtdışında tüm altyapı, donanım kurulum, sistem kurulum ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca KoçSistem olarak kendi veri merkezimiz üzerinden bulut hizmetini güvenli şekilde sunarak müşterilerin içeriklerin yurtdışına çıkmasını engelliyoruz.

Yayın Destek Hizmeti

Destek ekibimiz ile içeriklerinizin yayına hazır hale getirilmesi, zaman planlamasının yapılması, detaylı içerik yayın raporlaması gibi hizmetlerle tüm yayın akışınızın doğru planlamayla güncel tutulmasını sağlıyoruz.

Yerinde Servis Desteği

Talep ve sorunlarınız için 81 ilde servis ağı ve deneyimli personelimizle desteğinize hazırız. Envanterinizde yer alan donanımların bakımı ve teknik problemlerin yerinde giderilmesi kapsamında sunulmaktadır.

Pixage İçerik Paketleri

Profesyonel içerik ekibimiz ile güncel içerikler oluşturarak yayın akışınızın sürekli ilgi çekici kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca kurumsal içeriklerinizi de grafik tasarımlarla ekranlara uygun hale getirerek platform üzerinden yönetimini sağlıyoruz.

Bize Sorun

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.